אתר Beendex הינו אתר הקידום של 
בניית אתרים

אנו בסטודיו רותם-בר צברנו ניסיון רב בבניית אתרים, עיצוב אתרים, אפיון ופיתוח אתרי אינטרנט.
אנו מלווים את לקוחותינו החל משלב הגדרת הצורך והאפיון, דרך העיצוב, ההקמה והתפעול. אנו מקימים אתרים מסוגים שונים כגון: אתרי תדמית, אתרים אישיים, פורטלים, אתרים לארגונים, עמותות, עסקיים  וחנויות וירטואליות. האתרים מבוססים על טכנולוגיות אתרים דינאמיים וממשקי ניהול תוכן בהתאמה לצרכי הלקוח (ממשקי back-office). במרבית האתרים אנו בד"כ משלבים אלמנטים של פלאש, טקסט בגלילה, טופס צור קשר, גלריות, פורומים, מערכת ניהול חברים ושאר סוגי מוצרים דינאמיים על פי צורך ואפיון לקוח.

סטודיו רותם-בר מציע לכם אתר אינטרנט מקצועי כולל עיצובו ובנייתו בהתאמה אישית, עיצוב גרפי מקצועי בשילוב פלאש, אחסון וקידום האתר במנועי חיפוש ומערכת ניהול מתקדמת המאפשרת שליטה בכל תכני האתר.

מניסיוננו, אתר יפה ככל שיהיה, לא יפיק את מרב הפוטנציאל מהאינטרנט אם הלקוח (בעזרתנו...) לא יוכל לעדכנו, לתחזק אותו ולשדרג אותו על בסיס קבוע ורציף לפי צורך.

גם בתהליך הקמת אתר חדש וגם בתהליך שדרוג אתר קיים, עלינו לעבור יחד עימכם את כל הצעדים (הנדרשים) על מנת להגיע בסופה של הדרך, לתוצאה המיוחלת והנדרשת.

חשוב כי נסביר בהרחבה את התהליך כולו, כך שגם הדרך תהיה ברורה לכם וגם הצרכים ותהליכי המשנה יועברו בצורה נכונה ובהירה ככל הניתן.

אנו בסטודיו רותם-בר ניקח על עצמנו את ההובלה והניהול באופן מקצועי ורציף, אך כאן המקום להדגיש גם את מחויבותכם אלינו ואת העברת הנתונים והמידע מכם אלינו, בכדי שנוכל יחד, בעבודת צוות משותפת - להקים אתר אפקטיבי ומצליח !

אם אתם מעוניינים להקים אתר חדש או לשדרג את אתרכם (אתרי תדמית, אתרי תוכן, פורטלים, אתרים שיווקים או אתרים מסחריים...), חשוב לציין כי בכולם פועלים יחד מגוון מרכיבים.

כל אחד חשוב! כל מרכיב תורם את חלקו להצלחת האתר! אך הוא יכול גם להכשיל אותו.

הגדרה ואפיון מבנה האתר
• בחינת מטרות האתר
• בחינת מתחרים
• קהל היעד
• הכנת מבנה ואפיון האתר הכולל את העיצוב והתכנים, מיקומי מידע, תמונות, ומערכת הקישוריות והניווט באתר
• הקפדה על סדר, נוחות גלישה, קלות ניווט וידידותיות לגולש
• התאמה וזמינות למנועי חיפוש

סוף מעשה – במחשבה תחילה !

הכנת תכנים - טקסטים
חשוב לציין כי התכנים באתר יהיו נכונים ומתאימים לצרכיכם – כפי שהגדרתם באפיון ומטרות האתר. במידה ואינכם כותבם/עורכים מקצועיים , אנו בסטודיו רותם-בר ממליצים לכם בחום לפנות לעורכים מקצועיים, אל מנת לנצל היטב את מדיית האינטרנט ואת "זמן הקשב" הקצר יחסית של הגולשים – שבו הם קוראים את הטקסט, גולשים באתר וחווים את המידע שרציתם להעביר להם.

העברת מסרים שיווקיים קצרים וממוקדים – היא הצלחתכם ובגדול !!!

עיצוב האתר
במקביל לשלב שבו אתם אוספים ועורכים את החומרים הטקסטואליים, התמונות והתכנים אשר נדרשים לאתר – אנו נתחיל בעבודת העיצוב ונעביר לכם סקיצות לבחינה ולהעברת הערות ותיקונים, עד גיבוש המעטפת וצורת הנחת החומרים באתר, על אגפיו השונים.

את העיצוב, הצבעים, המסר החזותי ומעטפת האתר – נקים ונעצב על פי הנחייתכם הכללית ועל פי החומרים שתעבירו לנו, ולכן חשוב כי כבר בשלב הראשון, מיד לאחר אישור ההזמנה תתמקדו באיתור חומרים מייצגים ואיכותיים אלו ותעבירו לנו אותם להמשך עיצוב.
בתהליך העיצוב אנו מציגים לכם סקיצות, בדרך כלל של דף הבית (ומעטפת האתר) ודף פנימי מייצג, עד לאישור הקונספט הגראפי.

* בשלב זה הסקיצות הן עדיין תמונות (JEPG) - ולא דפי אינטרנט.

חשוב להדגיש !
רק לאחר אישור סופי של העיצוב – אנו נקים את האתר (על בסיס העיצוב שאושר) באינטרנט, ונתחיל
במלאכת הזנת החומרים.

בניית דפי האתר

  • רק לאחר האישור הסופי של העיצוב, אנו בונים את דפי אינטרנט
  • אנו מטעינים את התכנים לתוך המעטפת של האתר (טקסטים / תמונות / ועוד..).
  • באם האתר כולל גם דפים בעלי תוכן דינאמי – נשלבם במקומם באתר בתוך המודולים של כל אובייקט ואובייקט.

עליית האתר לאוויר
לאחר הקמת האתר והכנת התוכן שלו, האתר מוכן "לעלות לאוויר". בשלב זה "נחבר" אליו את הדומיין שלו ונבצע היכרות למנועי החיפוש.
עם קבלת אישורכם - נעלה את האתר לאוויר.

כן, האתר באוויר ...אפשר לספר לכולם ולשלוח אותם לגלוש ולהתרשם !
זהו בהחלט "באז" עסקי ראשון וחשוב!..
...בשעה טובה!

תחזוקה ותמיכה
אנו בסטודיו רותם-בר נמשיך ללוות אתכם גם לאחר עליית האתר לאוויר.
אנו נבחן את האתר טרם העלאתו לאוויר, ונבדוק כי הכול תקין וכי הוא פועל כמצופה.
גם לאחר מכן, נלווה ונתמוך תמיכה טכנית גם בנושאי האחסון והדומיין.

חידוש דומיין ותשלומי אחסנה בשרתים
אחת לשנה, כחודש טרם סיום מועד התשלום עבור הדומיין והאחסנה בשרתים, אנו ניצור עימכם קשר ונעדכן אתכם על מועד התפוגה ונתאם יחד את המשך התשלום לשמירת פעילות האתר בצורה תקינה ורציפה לשנים הבאות.

פעם בשנה, כל שנה  – נחדש המנוי...

 

צור קשר:

טלפון: 058-48-38-021
מייל: rotembarziv@gmail.com