אתר Beendex הינו אתר הקידום של 
העברת מסרים חזותיים ככלי שיווקי

כיום, כל אחד מהאנשים החיים בעידן המודרני חשוף לאינספור אימיג'ים חזותיים הממלאים את חייו ונמצאים סביבו בכל מקום מהרגע שהוא פוקח את עיניו בבקר ועד שעוצמן בלילה.

בבית, ברחוב, במשרד, במעלית ואפילו בשירותים אנו מוקפים במוצרים, בלוגויים, בטקסט, במידע חזותי, תוכניות טלוויזיה, גלישה באינטרנט, קריאת עיתון או מגזין ...ומה לא?... הכל מכל הכיוונים, העיצוב והחומרים החזותיים כאילו "קופצים עלינו" ומנסים להשתלט על תודעתנו ובייחוד מתמחים בכך אנשי הפרסום והשיווק.

ומן הצד השני- הרי אנו חווים את אותה המשימה בבואנו להפיץ את מוצריו או שירותינו, בחשבינו על הדרך שבה קהל היעד מגיב אלינו ומצפה מאיתנו כי נציע לו ונציג בפניו את מרכולתנו.

כך, שמהמצוין לעיל, אנו עומדים בהחלט בתחרות לא פשוטה אל מול עולם עמוס בחומרים חזותיים, ואף בכל תחום ותחום - אל מול חברות מתחרות אשר גם הן מנסות בכל כוחן ובאמצעי השיווק והפרסום העומדות לרשותן להשיג את אותה מטרה – את תשומת הלב של הלקוח הפוטנציאלי של שנינו, את אותו אדם או חברה שאנו היינו מעוניינים כי ירכוש מאיתנו את המוצר או השירות שאנו מציעים.

זוהי משימתו העיקרית של המעצב !...

זוהי גם משימתם העיקרית של אנשי הפרסום והשיווק של העסק, שיחד צריכים לשלב ידיים ורעיונות ולהכין את התדמית המתאימה ביותר לחברה, לוודא כי היא אכן מותאמת לעסק ולקהל היעד שלו, מגיעה אליהם בדרכים הנכונות ובדגש על אתרי האינטרנט, ובסופו של דבר גורמת להם "להנעה" לעשייה מסוג כלשהו הרצויה לעסק; אם ע"י קניית מוצר, או בהבעת עניין והשארת פרטי קשר, המלצה לאחרים ו/או כל פעולה שמבחינה עסקית נחשבת לחיובית ומועילה בטווח הקצר ואף באפשרות לטווח הארוך.
 

צור קשר:

טלפון: 058-48-38-021
מייל: rotembarziv@gmail.com