אתר Beendex הינו אתר הקידום של 

חשיבות עדכון האתר שלכם

האתרים בצורתם הנוכחית קיימים באינטרנט מזה שנים בודדות, אולי אפילו פחות מעשור. כן, זה מפליא לחשוב על כך אך עד לפני מספר שנים עסקים רבים עוד הכינו מצגות אינטראקטיביות כפעילויות שיווק טרם הצגת מוצרים או רעיונות חדשים, היו צורבים ושולחים סי.די.רום בדואר ואף שולחים חוברות מודפסות וקטלוגים של מוצרים אשר רבים מהם נעלמו ועברו במלואם לתוך האינטרנט.

חלק מהצלחתו של אתר להוות את הקשר בינו לבין הלקוח או הגולש המתעניין בחברה/בתחום הפעילות – הוא היכולת להיות מעודכן ולכלול את הנושאים הרלוונטיים ביותר לשני הצדדים, קרי: אם תחום מסוים כבר אינו פעיל או אינו משמעותי בחברה – עליו להצטמצם או להיעלם, או אם תחום פעילות או סוד שירות עולה בחשיבותו ועוצמת פעילותו בחברה – עליו להופיע ביתר שאת ולהגביר את נוכחותו באתר.

האתגר העומד בפני חברה או בעלי אתר, הוא למצוא את האיזון הנכון בין להעלות את החומרים והתכנים המתאימים בשלב הקמת האתר, יחד עם הצורך לשמור על עדכניות התכנים והתאמתם לשינויים היומיומיים בכל מרכיביהם, אם מדובר על מוצרים חדשים, על שירותים חדשים שנוספו או לחלופין שירותים שהתבטלו וכדומה...

המטרה: לשמור על רמת עדכון גבוהה ושוטפת ככל הניתן. 


היתרון בעדכון האתר שלכם ויצירת מערכת שיווק קבועה

  • יגרום לגולשים בתחום התמחותכם לגלוש לעיתים קרובות יותר ולהתעדכן במידע בתחומכם, על בסיס היכרותם איתכם כמקור מידע אמין, רציף ומתחדש.
  •  
  • ישאיר את הגולשים זמן רב יותר, מה שיגביר את הסיכוי להמשך קשר עימכם והגברת עניין באתר ובתכניו.
  •  
  • תכנים איכותיים ומדויקים מעידים על איכותכם ומקצועיותכם בתחום – מאוד חשוב להשאיר לגולש רושם זה, הוא ישרת אתכם בוודאות בהמשך הדרך ויכול להביא לגולשים נוספים שיכנסו מהמלצות האחרים.
  • עדכון רציף של האתר על ידכם יגרום לכם להיות קרובים אליו יותר "וקשובים" לאתר ולפעילויות הגולשים בו.

העלאת תכנים באופן רציף לאתר שלכם תגרום לכם בהכרח להבין טוב יותר את התחום שלכם ותשפר את המקצוענות ויכולות השיווק שלכם לקהל הגולשים באינטרנט.

 

צור קשר:

טלפון: 058-48-38-021
מייל: rotembarziv@gmail.com