אתר Beendex הינו אתר הקידום של 
מיתוג חזותי

לכל עסק, קטן ככל שיהיה ישנה הגדרת מיתוג חזותית. הגדרה זו מתחילה מהבסיס שהוא הלוגו של העסק, מתרחבת לכרטיס ביקור, נייר מכתבים, מעטפה, פולדר, פליירים, מוצרי פרסום ושיווק, אתר אינטרנט, מצגות, מדבקות ענק על משאיות שלטי חוצות ועוד...

ההיבט הגרפי חזותי עוסק הן ברבדים חזותיים של שילוב בין אות, צבע צורה וסמל והן בהיבטי התכנים של המסרים, קרי – מה הוא הסמל, מידע, תמונה וצבע המעבירים לצופה / לקוח את המסר החזותי התוכני ומסר הגלוי והסמוי שרוצים להעביר כחברה וכעסק.

האם הוא דומה למתחרים?...האם הוא שונה?...במה ?...מה מייחד אותנו מעסק אחר ועוד כל אותן השאלות והנקודות להעברת מסרים חזותיים ותודעתיים שלנו כעסק עצמאי וייחודי.

על המעצב הגרפי, מעצב האתרים - מונחת משימה כבדת משקל לשלב ולדייק את כל אותם הפרמטרים שהוזכרו לעיל וליצור את אותה מערכת מיתוג עסקי שתאפיין ותציג בצורה הנכונה והטובה ביותר (לכל עסק סוג אחר של אפיונים) את המיתוג החזותי האיכותי והמתאים.

גם על בעל עסק, (חדש או קיים...) בבואו להקים אתר ו/או לרענן את מערכת המיתוג העסקי ושיפור הפרסום והשיווק שלו -מוטלת החובה והמשימה לדייק ככל הניתן באפיון המסרים החזותיים ובהתאמת המיתוג העסקי והתדמיתי - הנדרש לו.
 

צור קשר:

טלפון: 058-48-38-021
מייל: rotembarziv@gmail.com