אתר Beendex הינו אתר הקידום של 
מיתוג עסקי באינטרנט

אנו בסטודיו רותם-בר התמחנו במיתוג עסקי המכונה בשפת המקצוענים "Branding" אך בהתייחס לתחום האינטרנט באופן ספציפי הוא מכונה e-branding.

המיתוג העסקי משלב למעשה אתר ממותג עם התכנים והמוצרים בו - ליצירת "ניראות" אחידה והומוגנית ברמת החברה, המסרים שלה והמוצרים ו/או השירותים שהיא מספקת, כך שהגולש יוכל לדעת ולחוש בכל זמן נתון כי הוא אכן נמצא במקום הנכון ובחברה שבאתרה הוא בחר לגלוש.

השילוב של טכנולוגיית האינטרנט, העיצוב החזותי והעברת המסרים מהמוצרים ו/או השירותים – יוצר תחושה של אחידות ושייכות למותג, יחד עם הזדהות והיכרות קהל היעד (הגולשים) באתר ובדפיו.

יש לתת דגש בשלב המתוג בכלל וב- e-brandingבפרט, להתאמת כל הגורמים המשתתפים ביצירת תדמית אחידה זו, כגון: עיצוב כולל, תדמית חברה, לוגו, מערכת צבעים, מסר טכנולוגי של האתר וחלקיו השונים, ראיה אסטרטגית רחבה של מטרות החברה ודרכי העברתם לגולשים, קריאטיביות ויצירתיות המיועדים להיות יחודיים ולמשוך את תשומת לב הגולשים וכל אמצעי שתומך במהלך המיתוג הן של החברה, הן של מוצריה והן של האתר המציג אותן יחדיו לקהל הלקוחות ולגולשים באתר.

המערכות שאנו משתמשים בהם במדיית האינטרנט, משלבות את הטכנולוגיות לפי צורך המענה לחברה ולאיפיון האתר כפי שהוגדר על ידה ועל ידינו במשותף, לפעמים נבחר במערכות תיכנות דרופל, לפעמים המערכות תמך יחודיות ולפעמים במערכות מקצועיות בתחום אתרים "רגילים" והתאמות עיצוביות נדרשות – אתרים מבוססי back-office .

סוגי האתרים למיתוג תדמית חברה יכולים להיות שונים ומגוונים, ולמעשה כל סוג אתר שיוגדר ע"י לקוח יאופיין תחת זהותו ותדמיתו "התאגידית" ויוטופל בכלים חזותיים לשמר ולהעצים את המיתוג , הזיהוי והנראות העצמית הייחודית שלו.
 

צור קשר:

טלפון: 058-48-38-021
מייל: rotembarziv@gmail.com