אתר Beendex הינו אתר הקידום של 

ניהול תכנים שיווקיים באתר על בסיס קבוע ורציף:

בכדי לעמוד במשימה לא פשוטה זו, ראשית יש לבין את הצורך שלה ורק אחר כך יהיה קל יותר לתת מענה לביצועה.

הצורך הוא תקשור ישיר בין העסק לבין הגולשים, אשר חלקם הינם אנונימיים ואינם ידועים לכם, או במילים אחרות ביניכם לבין הלקוחות/גולשים המוכרים לכם (לקוחותיכם ו/או קולגות) לבין גולשים מזדמנים שגולשים באתריכם ויכולים להיות בעתיד חלק מלקוחותיכם, הם הגולשים/לקוחות פוטנציאלים.

אחת הבעיות ה"טבעיות" היא, שאנו עסוקים בשאר המטלות הרגילות שלנו בחיי היום יום ויש לנו קושי להתפנות ולפנות זמן ומיקוד מחשבתי בכדי לעדכן את האתר ולהתאים את תכניו לשינויים הרבים בגוף/ארגון/עסק.
יחד עם זאת, מתחזק הצורך בביצוע משימה זו כי אחרת המתחרים הם אלו שיספקו את המידע הנדרש לגולש, "כאן מייד ועכשיו"...

הדיאלוג הזה מורכב, וישנם כלים רבים העומדים לרשותכם להתמודד עימו, אך ראשית יש להבין את חשיבותו ואת המידע העצום הניתן לאסוף וללמוד מקשר דו-כיווני זה.


כיצד עושים זאת?...

1) משנים את דפוסי החשיבה המקובלים ומתחילים להפנים כי מדיית האינטרנט נותנת מענה כיום לתחומי שיווק רבים שבעבר היו על בסיס פרסום מודפס או מצגות וסי.די רומים וכיום מרביתם שולבו באתרים או כחומרי עזר פרוספקטים דיגיטאליים בפורמט PDF.

2) שימוש מורחב ביכולות אינטראקטיביות להעביר מידע לגולש , אך יחד עם זאת לאסוף מידע ממנו בתמורה בצורות שונות, (ועל כך בהרחבה בכתבה אחרת...).

3) הפנמה כי האינטרנט נגיש לכולם ומהווה את "מאגר המידע העולמי" כך שמי שנמצא שם "קיים"...ומי שלא...לא!

4) בניית מנגנון תפעולי שלכם של עדכון אתר האינטרנט, תכניו, דגשיו השיווקיים, הסרת מידעים ישנים ולא רלוונטיים והוספת מידעים חדשים ומתאימים.

5) ניסיון להבין ולנתח את קהל הגולשים לאתר ולמקד את התכנים שבו ללקוחותיכם העכשוויים, אך גם ללקוחות פוטנציאלים חדשים. 

 

צור קשר:

טלפון: 058-48-38-021
מייל: rotembarziv@gmail.com